Труби кругліОдним з найбільш поширених видів металопрокату у всьому світі, є кругла сталева труба. Спектр її застосування настільки широкий, що важко уявити собі хоч одну сферу життя, де вона не зустрічається. Водопровідні, каналізаційні, газопровідні труби, машинобудування, авіаційна промисловість, будівельні металоконструкції – і це далеко не все.

Компанія Єврометал поставляє на ринок України труби, виготовлені відповідно до європейських стандартів EN 10219: 2006 і EN 10210: 2006 від провідних європейських трубних заводів і металургійних комбінатів.

 

СОРТАМЕНТ КРУГЛИХ СТАЛЕВИХ ТРУБ:

Труба кругла сталева електрозварна 
відповідно до EN 10219

Труба кругла сталева виготовляється з легованих і вуглецевих марок сталі. Є одним із найбільш популярних видів металопрокату. Найчастіше цим способом виготовляються труби від 26,9 мм до 323,9 мм. Цей різновид труб має меншу вартість у порівнянні з безшовними трубами.

Труби круглі

Труба кругла сталева безшовна 
відповідно до EN 10210

Труба кругла сталева безшовна виготовляється на металопрокатних станах за технологією гарячого прокату. Їх відмінна риса – це відсутність будь-якого з’єднання, зокрема, зварного шва. Завдяки тому, що цілісність труби не порушена жодним способом, підвищуються її експлуатаційні характеристики.

Труби круглі

Труба кругла сталева електрозварна виготовляється зі сталі марок:
S235JR, S235J0, S235J2, S275JR, S275J0, S355JR, S355J0, S355J2, S355K2, S450J0

На сьогоднішній момент існує дві принципово різні технології виробництва круглої електрозварної труби:

  • Холоднодеформовані труби, які піддають деформації після зварювання в холодному стані.
  • Гарячодеформовані труби, які піддають деформації після зварювання в гарячому стані.

Холоднодеформовані труби мають більш високу точність виконання і мають менші відхилення від калібру, якість поверхні по шорсткості і відхиленнях від розмірів набагато краща, ніж у гарячедеформованих труб. Основна перевага гарячедеформованих труб – це відносно невисока ціна.

Січення сталевих електрозварних труб, що поставляються компанією Єврометал – від 26,9х2,00 мм до 323,9х12,5 мм

Труба кругла електрозварна широко застосовується в сучасній промисловості для виготовлення трубопроводів різного призначення із загальним тиском не більше 16 мПа. Електрозварна труба затребувана будівельними і машинобудівними підприємствами, так як на відміну від безшовних, прямошовні труби мають значно меншу вартість.

Відмінною особливістю безшовних круглих труб є відсутність зварного шва, як і будь-якого іншого з’єднання. Іншими словами, у безшовної труби не порушена її цілісність, що позитивним чином впливає на експлуатаційні характеристики труби і робочу надійність.

Телефонуйте в наш відділ продажу і Ви будете приємно здивовані цінами та умовами співпраці!
+38 (099) 544-62-65
sales@eurometal.com.ua