Двотаврова балка: європейська безкомпромісна якість

Двотавр являє собою металевий брус з перетином у вигляді букви «Н». Це один з найбільш поширених видів металопрокату, його застосовують у житловому і промисловому будівництві, машино-, судно-, верстатобудуванні, при зведенні мостів та інших конструкцій. Його головні переваги – висока жорсткість по вертикальній осі, забезпечена наявністю паралельних граней.

Двотаврова балка з Європи: основні характеристики та відмінні риси

Щоб домогтися тих чи інших фізико-механічних властивостей, використовують певні види двотаврових балок. Європейськими регламентами, нормативними документами передбачені такі типи цих виробів:

  • Нормальні IPE. Вони мають паралельні грані, а жорсткі полки мають довжину меншу, ніж загальна висота. Це незамінний будівельний матеріал, що використовується при зведенні житлових і промислових будівель. Велика кількість типорозмірів дозволяє підібрати варіант для різних навантажень.

Двотаврові балки IPE, IPN, HEA, HEB, HEM

   1. Нормальні з ухилом внутрішніх граней IPN. Кут нахилу становить 14°. Він підсилює конструкцію балки, дозволяє витримувати значні навантаження, що створюють поперечний вигин. Відрізняється від вищевказаного типу формою профілю.

Двотаврові балки IPE, IPN, HEA, HEB, HEM

   1. Широкополичні HEA, HEB, HEM. Їх відмінні риси – паралельні грані і широкі полиці. Ці параметри забезпечують підвищену жорсткість і міцність. Для порівняння: при рівній площі перетину профільна труба у 30 разів менш жорстка і у 7 разів менше надійна. З цієї причини двотаври цієї категорії використовують при будівництві мостів, висотних будівель.

Двотаврові балки IPE, IPN, HEA, HEB, HEM

Перераховані категорії металевих виробів виготовляються методом гарячого прокатування. Для цього сталевий брус розігрівають до певної температури, роблячи його м’яким і еластичним, а після цього проганяють через прокатний стан (спеціальний верстат). Таким чином отримують більш міцні та надійні конструкції, ніж при зварюванні.

Переваги гарячекатаних двотаврових балок

У каталозі компанії «Єврометал» представлений широкий вибір двотаврів, що виготовляються на європейських підприємствах. Такі вироби мають певну кількість особливостей і переваг, серед яких варто виділити наступні:

 • Точне дотримання розмірів і допусків. Це дозволяє реалізовувати проекти, розроблені інженерами, без будь-яких змін. Адже навіть відхилення в 1 мм впливає як на жорсткість конструкції, так і її вагу.
 • Можна замовити сортамент під конкретні умови експлуатації і зовнішні чинники. Для цих цілей використовуються різні марки сталі: S235JR, S235J0, S235J2, S275JR, S275J0, S355JR, S355J0, S355J2, S355K2, S450J0.
 • Гарячекатаний метод виробництва виключає ряд операцій, що робить такий металопрокат дешевше в порівнянні, наприклад, зі зварними або литими виробами.
 • Відсутність швів збільшує міцність і жорсткість балки. Виключається поява будь-якого браку, корозії та інших дефектів.

Товщина металу у виробі досягає 40 мм, що дозволяє витримувати багатотонні навантаження. Балкова конструкція не вимагає додаткового зміцнення ребрами жорсткості.

Що пропонує «Єврометал»

У нашій компанії ви можете купити двутаврову балку гарячекатану, виготовлену за європейськими стандартами. У нас великий вибір типорозмірів, видів матеріалів, що дозволяє підібрати потрібний металевий виріб. Наші клієнти отримують:

 • Можливість реалізувати будь-який проєкт. Ми співпрацюємо як з великими компаніями, так і невеликими фірмами, приватними особами. На всю продукцію надаємо відповідні документи: сертифікати, накладні та ін.
 • Оптимізація вартості доставки в Україну. У нас є власний склад, куди ми завозимо різний металопрокат. Здійснюємо закупівлю великих партій, що знижує витрати на транспортування, оплату митних зборів.
 • Ми готові виконати замовлення, потрібне «на вчора». Завдяки власним складським запасам у нас є можливість відправляти двутавр у найкоротші терміни. Склад для відвантаження товару працює 24 години на добу.
 • Виконуємо навіть невеликі заявки. Ми цінуємо кожного клієнта.
 • Працюємо з європейськими постачальниками. Це дозволяє закуповувати продукцію за найвигіднішими цінами, а також уникати зривів поставок.

Щоб дізнатися, скільки коштує тонна або погонний метр, зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони розрахують вартість в залежності від виду, розмірів, кількості двотаврової балки. Працюємо по всій Україні, доставляючи продукцію в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Івано-Франківськ та інші населені пункти. Постійні клієнти отримують додаткові знижки та інші вигідні умови співпраці. Ми виконаємо за вас функції відділу постачання, гарантуючи високу якість металопрокату й оптимізацію витрат.