Пластиковий GFK-настил

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісний GFK-настил європейського виробництва. На підтвердження цього ми надаємо всі необхідні сертифікати, а також можемо організувати екскурсію на завод, де будуть виготовлені ваші настили. Остерігайтеся низькоякісних підробок китайського виробництва, ціна на які нижча, однак які не тільки починають руйнуватись через рік, але й просто небезпечні для здоров’я і життя, оскільки не витримують заявлених несучих здібностей, а також виділяють небезпечні речовини в разі пожежі.

склопластиковий настил GFK-настил GFK-настил композитний гратчастий настил композитний гратчастий настил

Що ж таке склопластиковий настил? Даний тип настилу ще називається GRP– Glass Reinforced Plastic, GFK– Glasfaserverstrike Kunststof або Fiberglass – все це один і той самий продукт.

Чому варто застосовувати пластиковий ґратчастий настил

Розвиток промисловості призводить не тільки до появи нових видів продукції, але і більш складних умов виробництва. Але з ними підвищуються і вимоги. Тривалий час виробничі підприємства використовували для створення конструкцій всередині цехів або інших приміщень металеві листи. З них створювали підлоги, сходи, трапи, переходи. Але якщо є контакт з хімічно агресивним середовищем або існує високий ризик пошкодження під впливом інших факторів, тоді метал – не найкраще рішення. Відносно недавно почали застосовувати GFK-настил.

Що собою являють GFK-настили, їх особливості

GFK, GRP, Fiberglass – це матеріали з однієї категорії склопластиків. Вони виробляються методом лиття різних смол. Для армування застосовується скловолокно, що володіє високою міцністю і невеликою вагою. Настили виробляються у вигляді пористих решіток.

Характеристики склопластикових настилів залежать від складу смол, що застосовуються при виготовленні. Їхня частка становить 65%. Вони обумовлюють такі показники, як хімічна стійкість до різних речовин, пожежна безпека тощо. Також вони відрізняються за розміром і формою отворів. Виділяють такі групи:

  • Поверхня покривається кварцовим піском. Вони мають найвищий показник протиковзання (за європейськими нормами відповідає R16). Ці композитні решітки застосовують в умовах, коли присутній постійний контакт з водою (створює ковзання), у висотних конструкціях (наприклад, кораблі, трапи тощо). Кварцова поверхня забезпечує безпеку працівників.
  • Поверхня пористої решітки має канавки. За рахунок створюваних країв показник протиковзання відповідає R13. Це класичний, найбільш поширений тип виробів. Його використовують у нафтовій, переробній, електрохімічній та інших галузях промисловості.
  • З гладкою поверхнею. Показник протиковзання тут найменший – R11. З цієї причини пластиковий ґратчастий настил використовують в якості огорожі та обмежувача доступу до різних видів обладнання, як декоративний елемент при оформленні будівель.

GFK-настил

Переваги склопластикових ґратчастих настилів

Компанія «Єврометал» пропонує купити склопластиковий настил європейського виробництва. Це продукція, яка повністю відповідає високим стандартам якості. Вона має такі переваги:

  • Низька питома вага. Якщо порівнювати ґратчасті конструкції з металевими, використовуваними раніше, то можна говорити про те, що вони в кілька разів легші при більш високих фізико-хімічних показниках. Це означає, що для монтажу потрібно менше витрат – економія на техніці, зведенні опорних конструкцій.
  • Висока хімічна стійкість. Залежно від складу смоли, склопластикові настили не руйнуються під дією вологи, нафтопродуктів, різних кислот і інших речовин.
  • Склопластик не горить, не виділяє їдких речовин. Йдеться про нашу продукцію, а не дешеві китайські аналоги. Також такі настили витримують вплив ультрафіолету – механічні властивості залишаються незмінними.
  • Може застосовуватися в широкому температурному діапазоні -60 … + 180 °С. Це дозволяє застосовувати решітки всередині та зовні будинків.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, надаємо всі документи. Ви можете купити композитний настил в листах або замовити у нас послугу порізки. На спеціальному обладнанні наші фахівці підготують елементи майбутньої конструкції з необхідними розмірами й особливостями. Пропонуємо цікаві умови співпраці, оптимальні ціни, доставку по всій Україні.

sales@eurometal.com.ua
+38 (099) 544-62-65