Компанія Єврометал – команда молодих цілеспрямованих однодумців, які поставили собі за мету стати лідерами за поставками в Україну якісного європейського металопрокату.

Ми пропонуємо:

Ми хочемо працювати так, щоб наші клієнти були в захваті від співпраці і взяти на себе всі проблеми, які виникають у Замовників, якщо їм треба купити якісний металопрокат. Ми – вихідці з ринку металоконструкцій, тому прекрасно розуміємо всі тонкощі і завдання, які можуть виникати в процесі виробництва.

Якщо Ви обираєте нашу компанію в якості постачальника, ми все зробимо для того, щоб наша співпраця була максимально комфортною і зручною. 90% наших клієнтів повертаються до нас знову і ми дуже цінуємо цю довіру.

Ми постійно вдосконалюємось і розвиваємося, щоб стати для Вас не просто черговим постачальником, а бути експертами в області металу і виробів з нього. Звертаючись до нас, Клієнт може бути впевнений в тому, що отримає максимально повну і коректну інформацію про продукти нашої компанії, наші менеджери будуть на зв’язку цілодобово і без вихідних, ми організуємо доставку металу в будь-яку точку України, не залишимо без уваги замовлення навіть на 100 кг.

Наше основне кредо – завжди давати Клієнту більше, ніж він очікує!

Ми самі є покупцями і прекрасно розуміємо, наскільки важливо мати надійного, перевіреного, клієнтоорієнтованого постачальника і наше головне завдання – стати не просто таким постачальником, а справжнім партнером!

ЄВРОМЕТАЛ – з нами працювати надійно!

«Єврометал»: металопрокат європейської якості для будь-яких потреб

Будівництво, виробництво товарів промислового призначення, багато інших сфер неможливі без металовиробів. Від їх якості залежать не тільки характеристики, але і безпека. Компанія «Єврометал» поставляє в Україну металопрокат безпосередньо від європейських виробників, щоб забезпечити своїм клієнтам високу якість та низьку ціну.

4 причини вибирати металопрокат у нас

На відміну від інтернет-магазинів і складів, які займаються перепродажем металопрокату гуртовими та роздрібними партіями, ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам вироби, які складно знайти в інших. Одного разу ставши нашим клієнтом, за необхідності до нас повертаються знову. На це є як мінімум 4 причини:

  1. У нашому каталозі вироби, які в Україні не виготовляються або випускаються в невеликих кількостях. Річ у тому, що технічні норми виробництва у нас в країні і в Європі відрізняються, тому асортимент продукції різниться навіть за геометричними параметрами, а не тільки прайсом.
  2. Виконуємо замовлення навіть від 100 кг. Наша компанія має власні склади в Україні та Польщі. Ми орієнтовані на побудову довгострокових взаємин з кожним клієнтом, тому готові запропонувати вигідні умови співпраці, недорогу продукцію.
  3. Надаємо кваліфіковану допомогу в підборі необхідного асортименту. Ми не хочемо бути черговими обліковцями, які просто оформлять документи на відвантаження та організують доставку. Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію по кожній позиції з каталогу, допоможуть вибрати вироби з оптимальним співвідношенням ціни і технічних характеристик.
  4. Надаємо супутні послуги. Крім постачання якісного металопрокату безпосередньо з наших складів, ми здійснюємо його порізку й інші види підготовки.

Що можна знайти у нас?

У нас ви можете купити металопрокат в Україні з Європи за низькою вартістю за 1 погонний метр. Вигідні умови співпраці досягаються роботою тільки з перевіреними постачальниками, прямими поставками від виробників. У нашому каталозі присутні:

  • листовий нержавіючий та чорний металопрокат;
  • двутаври, швелери, профільні труби, різнобічні кути з чорної та нержавіючої сталі з різними характеристиками, параметрами;
  • спеціальні сталі з високими механічними характеристиками, стійкі до складних атмосферних умов;
  • перфоровані листи з різних видів стали;
  • композитні пластикові настили GFK.

З наших матеріалів можна створювати складні металоконструкції, що вимагають високої надійності, естетичних характеристик. Ми допоможемо реалізувати будь-який проєкт, включаючи дизайнерські по внутрішньому та зовнішньому оформленню будівель різного призначення.

Ми прагнемо не тільки виконати замовлення будь-якої складності, а також забезпечити нашим клієнтам безперебійну роботу. Для цього завжди є товарний запас. Щоб зробити продукцію більш дешевою, оптимізувати логістичні витрати, доставляти в Україну від 15 тонн за 1-2 дні, відкриваємо нові склади.

Відвантаження замовлень відбувається зі складу у Львові. Наші клієнти знаходяться у різних містах: Запоріжжя, Дніпро, Київ, Харків, Кривий Ріг, Одеса, Суми, Миколаїв, Вінниця, Маріуполь, Херсон, Черкаси, Житомир, Полтава, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ тощо. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися прейскурант на продукцію з урахуванням транспортних витрат на доставку. Ми гарантуємо високу якість, своєчасність постачання металопрокату, оптимальні ціни. «Єврометал» – сталева надійність!