Що ми розуміємо під європейським металопрокатом і що ми пропонуємо своїм Клієнтам.

 • чорний листовий металопрокат;
 • чорний сортовий металопрокат (найпопулярніші типи – двотаври IPE, HEA, HEB, HEM, швелери UPE і UPN, профільні і круглі труби, нерівнополичні куточки);
 • спеціальні сталі – зносостійкі сталі HARDOX, Quard, XAR, Relia, Creusabro, атмосферостійка сталь – COR-TEN;
 • нержавіючий листовий металопрокат;
 • нержавіючий сортовий металопрокат, такий як нержавіючі труби, нержавіючі двотаври, нержавіючі куточки і т.д.;
 • судосталь.

Європейський металопрокат Європейський металопрокат Європейський металопрокат Європейський металопрокат рулон горячекатаный

Окремо слід виділити готову продукцію з металу, яка у великих кількостях імпортується в Україну з Європи:

– просічно-витяжний лист із кольорових металів,
– перфоровані листи,
– профільований настил,
– рулонний металопрокат з покриттям.

Найпопулярніші марки стали:
чорний європейський металопрокатS235, S275, S355, DC01
оцинкований прокатDX51D, DX350GD
нержавіючий прокатAISI304, AISI316, AISI430

Європейський металопрокат Європейський металопрокат Європейський металопрокат Європейський металопрокат Європейський металопрокат

Всю описану продукцію можна розділити на дві основні групи – те, що взагалі не виробляється в Україні і те, що в Україні виготовляється, але в силу різних причин імпортується також із Європи (більш приваблива ціна, наявність на складах, зручна логістика і т.д .)

Природно, що в першу чергу і в найбільших обсягах українські покупці імпортують продукцію, яку в Україні фізично не виробляють – наприклад, нержавійку або спеціальні сталі, про які ми згадували вище.

Що стосується виробів з чорної сталі, то в силу того, що в Україні і в Європі діють різні стандарти, наприклад, для сортового металопрокату, основні використовувані в будівництві профілі робляться з різними геометричними і, як наслідок, фізико-механічними, властивостями. Саме тому досить популярними в нашій країні є широкополичні двотаври HEA, HEB, HEM або швелери UPE і UPN.

Це ж можна частково застосувати, скажімо, до перфорованих листів, які в Україні виробляються в дуже обмеженому асортименті у порівнянні з Європою.

Європейський металопрокат: 5 причин, чому вибирають цю продукцію

Попри те, що в Україні виробництво металопрокату займає значну частку промислового ринку, імпорт ряду виробів знаходиться на високому рівні. В першу чергу, це асортимент, який просто не виробляється на наших підприємствах у зв’язку з тим, що всередині країни діють інші нормативні документи. Європейський металопрокат дозволяє реалізовувати різні проєкти будівництва промислових і житлових об’єктів, випуску обладнання тощо.

Що таке європейський металопрокат

На території Європейського союзу діють свої технічні норми, стандарти, документація. Сталі, що виробляються, мають відмінні від України склади, а, відповідно, і характеристики. У нашій компанії ви можете купити металопрокат таких видів:

 • сортамент профільних виробів: двутаври, швелери, труби, куточки;
 • листовий металопрокат: штрипс, перфоровані та просічно-витяжні листи;
 • вироби з нержавіючої сталі спеціального складу: двутаври, листи, кутники, труби.

Популярними марками стали якісного металопрокату є:

 • спеціальні та їх сплави – XAR, HARDOX, Creusabro, Quard, Relia;
 • марки, що витримують атмосферний вплив, – COR-TEN;
 • чорні – DC01, S235, S275, S355;
 • оцинковані – DX51D, DX350GD;
 • нержавіючі – AISI304, AISI316, AISI430.

metalloprokat

У чому переваги металовиробів з єврометалу

Компанії, що займаються промисловим будівництвом та іншими сферами діяльності, віддають перевагу кольоровому і чорному металопрокату з Європи через такі причини:

 • Висока геометрична точність. Всі вироби виготовляються з мінімальними допусками. Завдяки цьому проектувати об’єкти набагато простіше. Використання такого металопрокату забезпечує точне дотримання розрахунків інженерів, полегшує монтаж конструкцій, знижує витрати.
 • Хімічний склад сталі обумовлює необхідні механічні та експлуатаційні характеристики. При правильному підборі марки металовироби можна застосовувати протягом багатьох років на вулиці, в умовах підвищеної вологості, за наявності активних середовищ тощо.
 • Відповідає сучасним вимогам, враховує особливості експлуатації. Наявність сертифікатів якості та інших обов’язкових документів спрощує приймання об’єктів.

Металопрокат гуртом з Європи: що пропонує «Єврометал»

Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками та виробниками, забезпечуючи своєчасні поставки металопрокату вітчизняним замовникам. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

 • Цілодобову роботу. Ми любимо вирішувати складні задачі, тому готові допомогти вам навіть при форс-мажорних обставинах, коли продукція потрібна «на вчора». Наші менеджери постійно на зв’язку, склад на відвантаження працює 24/7.
 • Наявність товарних запасів. У нас завжди є асортимент найбільш затребуваних товарів, що прискорює їх доставку клієнту.
 • Пропонуємо купити метал за оптимальною ціною. Вона забезпечується мінімізацією логістичних витрат, які можуть становити значну частку при формуванні вартості. Для цього у нас є 5 складів на території Польщі й України. Постійним партнерам додатково надаємо відстрочку платежу до 30 днів.
 • Виконуємо навіть дрібнооптові замовлення від 100 кг. Ми намагаємося задовольнити потреби кожного замовника.
 • Виконуємо доставку по Україні. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний асортимент, розрахують витрати на логістику.

Також, покращуючи якість обслуговування, ми виконуємо порізку металопрокату за необхідними параметрами та габаритами. Звертайтеся до нас, щоб отримати краще!