Компанія “Єврометал” пропонує європейські гарячекатані рейки безпосередньо від виробників та найбільших спеціалізованих дистриб’юторів.

Ми імпортуємо в Україну:рейки

  • Рейки зварні згідно EN14587-1:2007;
  • Рейки нормальні та трамвайні згідно EN13674-1:2011;
  • Рейки кранові та для підкранових шляхів згідно DIN 536;
  • Рейки вузькоколійні та середні згідно DIN 5901.

Імпортні рейки набувають все більшої популярності в Україні, особливо це стосується рейків для підкранових шляхів, оскільки все більше імпортного кранового обладнання встановлюється на українських заводах, яке вимагає якісних підкранових шляхів.

Так само при будівництві чи реконструкції промислових об’єктів дедалі популярнішими стають рейки вузькоколійні та середнього типу “S”, завдяки яким організовується внутрішній транспорт на підприємствах важкої промисловості, хімічної промисловості, цементних та інших заводах.

рейки

Серед наших покупців найбільші виробники підіймально-транспортного обладнання, вагонобудівники, компанії, що займають генеральним будівництвом та монтажем промислового обладнання.

У разі виникнення запитань щодо закупівлі гарячекатаних рейок європейського виробництва, звертайтесь до наших менеджерів і ми надамо Вам вичерпну технічну та фінансову інформацію.