Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання в даному розділі або хочете отримати більш розгорнуту відповідь, зателефонуйте нам або напишіть і наші фахівці із задоволенням нададуть Вам всю необхідну інформацію!

Хто ви і чим займаєтеся?

Компанія “Єврометал” професійно займається поставками на територію України європейського металопрокату. Ми є офіційними дилерами багатьох металургійних комбінатів, а також великих металотрейдерів Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Словаччини. Ми не продаємо український металопрокат, тому вся наша робота сфокусована саме на металопрокаті з Європи, що дозволяє нам бути дійсно професіоналами в цьому напрямку.

Чи займаєтесь Ви турецьким або китайським металопрокатом?

Ні, компанія Єврометал не займається поставками ні китайського ні турецького металопрокату. Ми пропонуємо тільки металопрокат європейського виробництва.

У вас є склади в Україні?

Наша компанія має на сьогоднішній день 2 склади у м. Львові і 2 склади в Республіці Польщі. Один склад у Львові використовується як основний, де зберігаються складські позиції і звідки здійснюються основні відвантаження. Другий склад використовується, в основному, в тих випадках, коли Клієнт, окрім поставки металопрокату, замовляє послуги із його обробки – порізку, гнуття, лазерну порізку. Склад укомплектований стрічковими пилами, листогибом, верстатами лазерної та плазмової різки з ЧПУ.

У Польщі наші склади виконують роль буферних, що дозволяє нам накопичувати найбільш ходові позиції, а також комплектувати невеликі замовлення, зменшуючи логістичні витрати. Завдяки польським складах ми маємо можливість відвантажувати металопрокат, якого немає на складі в Україні, буквально протягом 2-3 днів. Таким чином, для Замовника процес доставки проходить непомітно і робить доступним практично будь-який металопрокат в найкоротший термін.

Який мінімальний обсяг для замовлення?

У нас немає такого поняття як “мінімальна партія”. Дуже часто ми доставляємо нашим Клієнтам замовлення вагою і 80, і 100, і 200 кг. З огляду на те, що кожного тижня між нашими складами здійснюється переміщення металопрокату, навіть такі невеликі партії ми в змозі доставити Клієнту протягом декількох днів за мінімальною ціною, оскільки всі транспортні витрати покриваються за рахунок переміщення великих партій товару, а не “відносяться” тільки на металопрокат Замовника.

Ви працюєте по всій Україні? Чи є у Вас доставка?

Так, компанія Єврометал доставляє металопрокат в будь-яку точку України. З огляду на низькі ціни нашого металу, навіть з урахуванням доставки в найбільш віддалену точку України, Клієнт завжди отримує найвигіднішу ціну металопрокату.

На вибір Клієнта ми пропонуємо різні опції відвантажень – самовивезення з нашого складу у Львові, доставку з нашого складу до місця призначення, вказаного Клієнтом або ж пряму доставку металопрокату до покупця з Європи.

У кожному конкретному випадку ми прораховуємо всі варіанти, щоб запропонувати Клієнту найбільш вигідні та зручні для нього умови роботи.

Як можна отримати прайс на європейський металопрокат?

Компанія Єврометал поставляє практично весь металопрокат під конкретний запит клієнта. Так, у нас є складські запаси, але реальний сортамент металопрокату, що поставляється з Європи налічує сотні позицій. Тому, на нашу думку, працювати з прайс-листами недоцільно, оскільки формування ціни в кожному конкретному випадку залежить від багатьох факторів:

– замовлення відвантажується зі складу чи з прокату,
– з якого саме складу відбувається відвантаження (логістичне плече),
– який обсяг замовлення,
– терміновість поставки

Якщо Вам потрібна орієнтовна ціна на європейський металопрокат для складання кошторису (з точністю 90-95%), Ви завжди можете написати нам або зателефонувати і отримати від нас конкретну пропозицію протягом 10-15 хвилин. В такому випадку менеджер, окрім ціни, проінформує Вас ще і про можливі терміни поставки, з досвіду підкаже можливі проблеми з номенклатурою, якщо такі можуть бути, а також відповість на будь-які інші питання.

Якщо я замовляю металопрокат, він весь буде мірної довжини?

Якщо коротко, то ТАК! ОДНОЗНАЧНО! Тільки мірна довжина! Чому так емоційно? Тому що, на жаль, дуже часто доводиться чути це питання від наших Замовників і нам боляче, що наш ринок металопрокату настільки відстає від європейських ринків. “еНДееЛ”, “еНДееЛка”, “немірна довжина” – поняття, яких не існує на європейському ринку металопрокату вже, як мінімум, 12 років . Саме стільки ми працюємо з європейським матеріалом і вже тоді там про таке не чули. Завжди при замовленні продукції ми погоджуємо з Замовником відповідну довжину кожної штанги металопрокату (в даному випадку ми розглядаємо саме довгий металопрокат) та саме така довжина відвантажується Клієнту. Всі допуски і толеранції суворо регламентуються європейськими нормами EN і DIN.

За якими нормами і стандартами Ви працюєте?

У наших поставках на 90% переважає металопрокат згідно європейських стандартів EN і DIN. Також, у разі поставок російського металопрокату (широкополочні двутаври, швелера з паралельними поличками) діють стандарти ГОСТ, СТО АСЧМ.

Із менш поширених стандартів, компанія Єврометал співпрацює з виробниками металопрокату за американськими нормам ASME, ASTM, а також британським BS.

Що стосується металопрокату українського виробництва відповідно до ГОСТ і ДСТУ, то компанія Єврометал не займається поставками такого металопрокату. Ми можемо запропонувати нашим Замовникам найбільш близьку і оптимальну заміну українського металопрокату на імпортний в разі відсутності української продукції на ринку або її незадовільної якості.

Які найпопулярніші типи металопрокату ви привозите і що завжди є в наявності на складі?

Наша компанія імпортує дуже великий асортимент європейського металопрокату – чорний, оцинкований, нержавіючий … Однак, є найпопулярніші позиції, які займають переважну частку в обсязі поставок і практично завжди є на складі. Це широкополочні двотаври HEA і HEB, європейські нормальні двотаври IPE, швелер UPE і UPN, труби зі сталі S355 (як заміна вітчизняної сталі 09Г2С), кутники рівнополочні і нерівнополочні (наприклад, дуже популярним є кутник 200х12), російські широкополочні двотаври (наприклад, 25К1 , 40К2, 30Ш1 та інші). Також, одними із найпопулярніших типів металопрокату є гарячекатана смуга 40х6, 20х8, 40х20 зі сталі S235JR і квадрат 50х50, що використовується для облаштування підкранових колій.

Чи надаєте ви якісь додаткові послуги?

Наша компанія, крім безпосередньо поставок європейського металопрокату, пропонує Клієнтам послуги з обробки металу, такі як:

– порізка довгого металопрокату на стрічкопильному верстаті;
– розкрій листового металопрокату лазерною, газокисневою або плазмовою порізкою на верстатах з ЧПУ;
– гнуття листового металопрокату товщиною до 8 мм і довжиною до 6 метрів
– вальцювання листового металопрокату