Імпортний листовий металопрокат – реальна альтернатива листовому металопрокату українського виробництва, з яким на сьогоднішній день є певні перебої в поставках.

Імпортний гарячекатаний листЯк ми всі знаємо, в результаті бойових дій Україна практично втратила на сьогоднішній день доступ до двох найбільших виробників металопрокату в Україні – Заводу Азовсталь та Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча.

Одним із основних та найзатребуваніших ринком видів металопрокату, що вироблявся цими двома заводами, був листовий металопрокат товщиною від 8 мм до 50 мм з конструкційних сталей марок S235JR (сталь 3пс/сп) та S355J2 (сталь 09Г2С).

Ситуацію з листовим металопрокатом трошки згладив значно менший попит на ринку України, тому наявні на початок війни залишки на складах у дистриб’юторів, дозволили споживачам деякий час ще купувати металопрокат українського виробництва. Однак, з плином часу і врахуванням того, що з квітня місяця економіка України починає, хоч і повільно, але відновлюватись, попит на листовий металопрокат збільшується, а його залишки, відповідно, зменшуються. Станом на сьогодні це вже призвело до певного дефіциту окремих товщин листів, таких як, наприклад, листи від 12 до 25 мм зі сталі S235 та практично всі Європейський листлисти зі сталі S355.

Враховуючи потреби ринку, компанія Єврометал налагодила регулярні поставки імпортного металопрокату з Європи та Туреччини, що дозволяє виробникам металоконструкцій мати доступ практично до всього затребуваного сортаменту листів. Для можливості надання Клієнтам кращого сервісу, компанія Єврометал працює по листовому металопрокату в кількох напрямках:

  1. Прямі поставки листів від виробників та закордонних дистриб’юторів безпосередньо до кінцевих споживачів в Україні. Перевагою в такому випадку є ціна, оскільки ми виключаємо з логістичного ланцюжка витрати, пов’язані із доставкою металопрокату на склад компанії у м. Львові, а також витрати, пов’язані із внутрішньоскладовою логістикою – розвантаження/зберігання/завантаження. Недоліком є термін очікування, який для Клієнта складає від 7 до 14 календарних днів в залежності від конкретних умов.
  2. Імпортний листовий металопрокатПоставки зі складу у Львові. Розуміючи потреби ринку, ми сформували складський запас найбільш затребуваних ринком листів товщиною від 8 до 25 мм, що дозволяє закривати оперативні потреби Клієнтів, яким металопрокат потрібен вже і негайно.
  3. Поставки зі складу у Києві. Новий для нас напрямок роботи, оскільки до цього часу наша компанія всі продажі по Україні здійснювала виключно зі Львова. Так, звичайно, ми допомагали Клієнтам з доставкою металопрокату в будь-яку точку України, але фізично відвантаження все ж відбувалось зі Львова. На сьогоднішній день ми бачимо, що є багато Клієнтів, котрим потрібно по кілька тонн металопрокату і які знаходяться в цетральному регіоні нашої держави – Київській, Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській областях. Враховуючи значне здорожчання послуг перевезення, спричинене як паливною кризою так і “ризиковими моментами”, які закладають перевізники при потребі доставки металопрокату у так звані “гарячі” області, ми вирішили бути ближчими до таких Клієнтів. То ж на сьогоднішній момент сформовано невеликий, але стабільний складський залишок металопрокату на складі у м. Києві, що дозволяє, водночас, здешевити доставку металопрокату в центральні та східні регіони України, а також скоротити час доставки.

Тож коли Замовник звертається до нас, ми прораховуємо всі можливі варіанти доставки листового металопрокату до Клієнта та пропонуємо йому альтернативу, а вже Клієнт сам може обрати найбільш комфортну для нього форму співпраці.

Друзі, також не забуваймо, що імпортний листовий металопрокат – це не тільки вимушена тимчасова альтернатива через відсутність українського металу – це також беззаперечно краща якість металу, про що ми багато разів говорили і до війни, коли на ринку був доступний листовий метал як європейського виробництва так і українського.

Багато з наших Клієнтів ще в той час перейшли саме на імпортний металопрокат через такі причини як:

  • суттєво краща якість поверхні листового металопрокату, що зменшує собівартість подальшої обробки;
  • відсутність різнотовщинності, присутньої на листовому металопрокаті українського виробництва;
  • можливість замовлення нестандартних форматів листів, а не лише традиційних 1500х6000 чи 2000х6000. Оскільки більшість листового металопрокату в Європі товщиною до 25 мм “відмотується” з гарячекатаних рулонів, ми маємо можливість запропонувати Клієнтам нетрадиційні розкрої, котрі оптимально підходять їм з погляду оптимізації технологічних відходів.
  • відвантаження за фактичною вагою. Тобто, по-перше, Клієнт реально платить лише за те, що отримав, а по-друге, в разі виготовлення відповідальних конструкцій, Замовник впевнений, що лист 8 мм буде саме 8 мм, а не 7,5 мм, оскільки виробнику просто немає сенсу катати листи на мінімальних допусках, як це часто відбувалось в Україні саме через те, що лист відпускався за теоретичною вагою.

Отже, запрошуємо Вас до співпраці, а наші менеджери з радістю нададуть всю необхідну інформацію стосовно наявності, можливих розкроїв та ціни на листовий металопрокат.

Також нагадуємо, що окрім листового металопрокату з Європи та Туреччини, компанія Єврометал пропонує практично весь спектр сортового металопрокату, такого як двотаври, кутники, швелери, профільні та круглі труби та ін.