Штрипс з Європи: металеві смуги для будь-яких потреб

Металева стрічка широко застосовується в різних сферах господарювання, виробництвах. Так, наприклад, штрипс використовується для пакування промислової та споживчої тари, при виготовленні труб, армуванні кабельної продукції. Але довгий час якість і параметри цього виду металопрокату не дозволяли використовувати таку стрічку, наприклад, у високоточному обладнанні. Наша компанія пропонує штріпси європейського виробництва з покращеними технічними й експлуатаційними характеристиками.

Сталеві смуги: види і особливості

Наша компанія співпрацює з різними європейськими заводами-виробниками, щоб надати своїм клієнтам широкий асортимент штрипс. Представлені у нас смуги виготовляються зі сталі різних марок: AISI304, AISI316, DC01, DD11, S235, S275, S355.

Також ми пропонуємо штріпси таких видів:

  • Холоднокатані. Це унікальна продукція, аналогів якої в Україні не виробляють. Технологія дозволяє домогтися дотримання розмірів смуг з металу з відхиленнями всього 0,1 мм по ширині і 0,045 мм по товщині. Відсутність термічної обробки виключає появу дефектів на поверхні. Можна купити металеві смуги з перетином від 9х1,8 мм до 30х6 мм.
  • Гарячекатані. Це найбільш поширені смуги зі сталі. Вони мають широке застосування – від виробництва меблів до суднобудування. Така популярність обумовлена ​​високими механічними характеристиками, надійністю. Розміри штрипсів – від 20х4 до 200х40 мм.

Також наша компанія виконує порізку на штріпси нержавіючої рулонної сталі, листів холодного і гарячого прокату. Завдяки сучасному точному обладнанню виконуються замовлення за індивідуальними параметрами.

Штрипс

Купити штрипс з Європи: переваги металевих виробів

Компанія «Єврометал» поставляє в Україну металопрокат від європейських заводів-виробників. На території ЄС діють зовсім інші стандарти і нормативи, тому такі сталеві смуги відрізняються від українських аналогів за хімічним складом, технічними характеристиками, механічними параметрами.

У нас купують штріпси з таких причин:

  • Висока якість, велика різноманітність розмірів і типів цих виробів дозволяють вибрати оптимальний варіант для кожного покупця.
  • Ми працюємо з підприємствами з різних сфер. Наша продукція застосовується у будівництві, машинобудуванні, виготовленні будматеріалів, меблів, різних деталей, декоративних елементів тощо.
  • Виконуємо замовлення навіть на невеликі партії, упаковуючи вироби у дерев’яні ящики або розміщуючи їх на піддонах. Доставка можлива в будь-який населений пункт.
  • Вартість за метр залежить від товщини і ширини смуги, марки сталі, способу виробництва. При цьому ми робимо все, щоб мінімізувати логістичні витрати, завдяки чому ціна стає доступнішою.
  • Надаємо допомогу в підборі металопрокату. Наші менеджери мають досвід і відповідні знання, завдяки яким вони порекомендують вироби з найкращими характеристиками для кожного конкретного випадку.

Ми прагнемо задовольнити потреби і запити кожного замовника – на складі завжди в наявності найбільш популярні види штрипс. Працюючи з нами постійно, клієнти отримують додаткові вигоди, наприклад, відстрочку платежу, індивідуальні умови співпраці.