Наша компанія пропонує своїм Клієнтам отримати доступ до послуг з металообробки, які недоступні в Україні або доступні сумнівної якості.

Одним із таких видів металообробки є поздовжня різка рулонної сталі на штрипс (смугу). Для компаній, які стикалися з цим питанням, не секрет, що в Україні у замовника з’являється справжня проблема у разі необхідності порізки штрипса товщиною від 3-х міліметрів і невеликою шириною, наприклад 30-50 мм … А якщо є потреба у ще більш вузькому штрипсі, наприклад 20 мм, то це швидше за все виявиться неможливим.

Ми пропонуємо порізку рулонної сталі (гарячекатаної, холоднокатаної, оцинкованої, нержавіючої) протягом 2-3 днів і доставку готового штрипсу в будь-яку точку України.

Параметри нашої лінії поздовжньої порізки:

– товщина рулону – від 0,4 до 6 мм
– вага рулону – до 20 тонн
– мінімальна ширина смуги – 19 мм
– максимальна ширина смуги – 1550 мм
– допуск по ширині – 0,05 мм

ВАЖЛИВО! При порізці штрипсу будь-якої товщини не використовуються жлдні мастильно-охолоджувальні рідини, що дозволяє в подальшому наносити антикорозійний захист або проводити подальшу обробку без додаткового очищення.

Кожна касета зі штрипсом стягується металевою стрічкою, що робить максимально комфортним її подальше використання на виробництві.