Перфорований лист – універсальний матеріал з чорної, оцинкованої або нержавіючої сталі з вирубаними отворами певної форми і розміру. Його використовують в різних видах промисловості:

 • добувна (сита для просіювання корисних копалин);
 • хімічна і нафтохімічна (фільтри, повітроводи);
 • машинобудівна (захисні екрани, кожухи);
 • харчова (листи, сита);
 • медична (стелажі, сита).

Компанія Єврометал є дилером кількох європейських виробників перфорованих листів, тому ми можемо запропонувати українським споживачам найширшу лінійку продукції, що відповідає найвищим стандартам якості.

Такі вироби з нержавійки незамінні в сільському господарстві (сита), будівництві (підвісні стелі, вентиляції, фасадні касети, сходові огородження). Крім того, з перфорованих листів виходять надійні і зручні стелажі для торговельних залів та складів, різні стенди та виставкові меблі.

Форма отворів залежить від призначення виробу, марки і товщини сталі і може бути:

 • круглоюR (round);
 • квадратноюQ (square);
 • довгастоюL (long).

Перфорація розташовується прямими рядами (Rg, Qg, Lg) або в шаховому порядку (Rv, Qv, Lv).

Rv Перфорація Перфорація
Rg Перфорація Перфорація
Qv Перфорація Перфорація
Qg Перфорація Перфорація
Lv Перфорація Перфорація
Lg Перфорація Перфорація

Перфорований лист з Європи: висока якість для будь-яких цілей

Серед сучасних видів металевих листів особливе місце займають вироби з перфорацією. Вони мають не тільки переваги перед цільнолистовим прокатом, а й несуть певне функціональне навантаження. З цієї причини метал перфорований застосовується в абсолютно різних сферах. В Європі його виробництво налагодили набагато раніше, тому асортимент і якість продукції вище.

5 причин використовувати перфорований лист

Отвори в листовому металі дозволяють досягти певних характеристик, виконують ряд функцій. Вони обумовлюють причини, за якими цей тип металопрокату користується такою популярністю:

 1. Зниження ваги металоконструкцій. Цей показник залежить від розміру отвору, але деякі види дозволяють зробити конструкцію легшою в кілька разів. При цьому механічні характеристики, міцність не знижуються.
 2. Полегшення монтажу. При використанні листового металопрокату в якості декоративних панелей дозволяє уникнути застосування потужних опорних конструкцій, не вимагає залучення спецтехніки.
 3. Виступає якісним і незвичайним декоративним матеріалом. Перфорований оцинкований або нержавіючий лист – цікаве рішення навіть при внутрішньому оздобленні. При цьому висока міцність дозволяє доповнювати інтер’єр, наприклад, полицями без необхідності посилити конструкцію.
 4. Добре пропускає повітря і світло. Це важливо, наприклад, при виробництві кожухів різних механізмів.
 5. Дозволяє не проводити додаткову обробку листового прокату. А саме він є сировиною при виробництві великої кількості виробів. Це економить кошти замовника, знижує собівартість.

Перфорированный лист

Сфери застосування перфорованих листів

Серед клієнтів «Єврометал» – компанії з абсолютно різних сфер. Ми поставляємо продукцію на підприємства такої промисловості:

 • будівельної – формування декоративних стін, підвісних стель, створення вентиляційних систем, сходових маршів і огорож, оздоблення фасадів;
 • меблевої – декорування, виготовлення стелажів, торгових меблів;
 • добувної – конструкції для просіювання, сортування різних фракцій;
 • машинобудівної – захисні елементи з функціями повітрявідводу для різних механізмів;
 • харчової – виробництво всіляких компонентів і обладнання.

Список набагато ширший, як і можливості використання листів з перфорацією.

Що пропонує «Єврометал» своїм клієнтам?

Ми пропонуємо купити перфорований лист в Україні від європейських виробників. Тепер не потрібно самостійно укладати договори на постачання з-за кордону, щоб одержати високу якість за оптимальною ціною. У нас можна придбати такий металопрокат не тільки гуртом, але і в роздріб (партіями від 100 кг). Також, співпрацюючи з нами, клієнти отримують:

 • Залізні листи з різними типами перфорації та її розташуванням: кругла, квадратна, продовгувата. Отвори розміщуються один під одним або у вигляді шахівниці.
 • Листовий метал з чорної, кольорової, нержавіючої сталі різних марок. Їх склад відрізняється від виробленого в Україні заліза.
 • Вироби з чітко витриманими геометричними параметрами. Вони виробляються на обладнанні ЧПУ з високим контролем якості.

Багато товарних позицій постійно є на наших складах в Україні та Польщі. Також виконуємо індивідуальні замовлення. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому, купуючи у нас регулярно, можна отримати відстрочку платежу до 30 днів і оптимальну вартість.

Виконуємо доставку в різні міста: Київ, Дніпро, Харків, Одеса тощо. Не шукайте альтернативу – ми зможемо домовитися про цікаві умови без компромісу якості. Замовте прайс у наших менеджерів прямо зараз.