Перфорированные листыПерфорований лист – універсальний матеріал, застосування якому можна знайти практично у кожній сфері життєдіяльності людини – від гірничовидобувної промисловості до декоративних виробів в офісі.

Це пов’язано, зокрема, з безліччю варіантів виготовлення, починаючи від типів отворів і до вибору матеріалу перфорованих листів.

Приклад правильного оформлення замовлення на перфорований лист:

Лист перфорований/DC01/1x1000x2000/Rv 6-10, де – 

  • лист перфорований – замовлення поставляється у листах;
  • DC01марка сталі (також може бути, наприклад, AL, 08H18N9, ZN і т.ін.);
  • 1х1000х2000товщина листа * формат листа (ширина*довжина) в міліметрах;
  • Rv 6-10 тип, розмір та розташування отворів

Давайте детальніше розберемося в тому, які варіанти виготовлення перфорованих листів бувають. Отже:

  1. Стан поставки. Як правило, від виробника перфоровані листи поставляються у листах стандартних розмірів 1000х2000 мм. У разі необхідності постачання може здійснюватися з додатковою обробкою, такою, наприклад, як гнуття. Це може бути зроблено безпосередньо на заводі-виробнику або силами компанії Єврометал вже в Україні.
  2. Марка сталі. Для різних потреб перфоровані листи виготовляються з різних марок сталей – чорної конструкційної (як гарячекатаної так і холоднокатаної), нержавіючої, жаростійкої, оцинкованої. У випадку з гарячекатаними чорними сталями це можуть бути сталі марок DD11, DD12, DD13, S235JR, S355J2, холоднокатані – DC01, Dc04, нержавіючі – AISI304, AISI316, оцинковані – DX51D, S320GD
  3. Товщина і формат листів. Компанія Єврометал постачає на ринок України перфоровані листи завтовшки від 0,5 до 18 мм. Найпопулярнішими перфорованими листами є листи завтовшки від 0,5 до 3 мм. Стандартний формат листа – 1000х2000 мм. Але у зв’язку з тим, що перфорований лист виготовляється на сучасному високопродуктивному обладнанні, можлива поставка на замовлення перфорованих листів у картах індивідуальних розмірів шириною до 2000 мм та довжиною до 6000 мм.
  4. Тип перфорації. Найпопулярнішим та найбільш універсальним є перфорація з циліндричними (круглими) отворами. Це воістину універсальний матеріал, який використовується і як декорація і як елемент різних сит і т.д. Але також наша компанія має можливість постачати листи із квадратною, овальною, прямокутною перфорацією, перфорацією у вигляді ялинки та трилисника, а також художньою перфорацією, створеною за кресленнями Замовника.

СТАНДАРТНІ ТИПИ перфорації, що поставляються компанією Єврометал:

Rg – круглі отвори з прямими рядами Rd – круглі отвори зі зміщенням 45о Rv – круглі отвори зі зміщенням 60о
Перфорация Rg Перфорация Rd Перфорация RV
Sv – шестикутні отвори зі зміщенням 60о Qg – квадратні отвори з прямими рядами Qv – квадратні отвори з шаховим порядком розташування
Перфорация Sv Перфорация Qg Перфорация Qv
Qd – квадратні отвори під кутом 45о Pg – прямокутні отвори з прямими рядами Pv – прямокутні отвори з шаховим порядком розташування
Перфорация Qd Перфорация Pg Перфорация Pv
Lg – овальні отвори з прямими рядами Lv – овальні отвори з шаховим порядком розташування Ld – овальні отвори під кутом 45о
Перфорированные листы Перфорация Lv Перфорация Ld
Lg – овальні отвори з прямими рядами (вертикально) Ozj – овальні отвори з малюнком “ялинка” Oz – отвори “трилисник”
Перфоровані листи Перфорация елочка Перфорированный лист

Більш детально про кожний тип перфорації та його технічні характеристики, такі як відсоток прозорості, вага листів і т.д. Ви можете знайти у боковому меню в даному розділі на сторінці конкретного типу аркуша.