Робота компанії Єврометал в ситуації з пандемією коронавірусу!

Шановні Клієнти та Партнери!

Інформуємо Вас, що станом на сьогоднішній день наша компанія продовжує роботу і намагається мінімізувати для Вас вплив обмежень, введених як в Європі так і в Україні, пов’язаних з поширенням коронавірусу COVID-19.

Звичайно, ми будемо дотримуватися всіх приписів і рекомендацій, виданих владою України.

Із завтрашнього дня співробітники офісу компанії Єврометал, які можуть виконувати роботу віддалено, переведені на режим роботи “з дому”. Хочемо вас запевнити, що від цього комунікація з нашими Клієнтами ніяк не постраждає, ми і далі працюємо в режимі з 8.00 до 18.00, а всі засоби зв’язку, зазначені на нашому сайті, доступні для використання.

Що стосується відвантажень металопрокату, то наші співробітники складу продовжують роботу в нормальному режимі, однак із дотриманням підвищених вимог щодо епідеміологічної безпеки.

Просимо Вас поставитися з розумінням до можливих затримок із наданням оперативної інформації, які можуть виникати у разі необхідності отримання інформації від наших партнерів з Європи, в першу чергу з Польщі та Італії. У зв’язку із тим, що в цих країнах епідеміологічна ситуація набагато складніша за ситуацію в Україні, велика кількість співробітників працюють віддалено, а значна частина персоналу складів переведена на скорочений режим роботи.

В останні дні ми спостерігаємо деякі проблеми із отриманням інформації з Італії з добре відомих нам усім причин.

Від себе ми робимо все можливе для перенаправлення замовлень із заводів, що знаходяться в проблемних регіонах, на інші, що працюють без істотних змін в графіку.

Станом на сьогоднішній день всі замовлення виконуються і доставляються нашим українським Клієнтам в термін і без затримок.

Ми вживатимемо всіх заходів, щоб у цей складний період наші Клієнти не відчували будь-яких незручностей у роботі та й надалі могли замовляти металопрокат із Європи з мінімальними термінами доставки. Задля цього, в тому числі, ми збільшили складські запаси найзатребуваніших позицій європейського металопрокату в себе на складі у Львові.
Сподіваємося на швидке закінчення карантинних заходів та повну перемогу над коронавірусом COVID-19.

Будьте здорові!

З повагою, ваш Єврометал!