Двотаври IPE зі сталі S355

були поставлені компанією Єврометал в середині березня 2020 року для будівництва стоянки катерів на березі річки Дніпро в Київській області.

В даному випадку проектувальниками в якості несучих елементів каркасу було використано двотаврові балки IPE160, IPE220, IPE240.

Чому ж Замовник за рекомендацією проектувальників вибрав імпортний металопрокат? Вся справа в тому, що металоконструкції будуть розташовані в безпосередній близькості від води, а отже будуть постійно піддаватися впливу підвищеної вологості. IPE240Незважаючи на хороший антикорозійний захист, передбачений проектом, Замовник вважав за доцільне використати також європейські балки, оскільки не секрет, що сталь, вироблена в Європі, має набагато кращу опірність корозії у порівнянні з українською. Також важливу роль зіграла марка сталі, з якої були виготовлені двотаври – S355J2H, оскільки, по-перше, високі характеристики дозволили істотно зменшити металоємність, а отже, і вартість каркасу, а, по-друге, низьколегована сталь S355J2H має поліпшені властивості опору корозії у порівнянні зі сталлю S235JR.

Таким чином, застосувавши європейські двотаври в якості основи каркаса, Замовник будівництва отримав цілий ряд переваг:

  • невисоку металоємність каркасу;
  • відмінну корозійну стійкість сталі;
  • швидкі терміни поставки металу

Двотаврові балки IPE – один з найкращих матеріалів для металевих каркасів!

ЄВРОМЕТАЛВаш надійний партнер, який завжди забезпечить Вас балками IPE в найкоротші терміни і за найнижчими цінами в Україні!