Компанія Єврометал вперше в своїй історії починає формувати дилерську мережу європейського металопрокату в Україні.

З 01 червня 2022 року європейський та турецький металопрокат від Єврометалу можна буде купити також в Києві. Враховуючи ситуацію на ринку металопрокату України, наша компанія формує складський запас металопрокату, котрий буде відвантажуватись Клієнтам з м. Києва.

Склад металопрокату в КиєвіНа першому етапі мова йтиме поки-що про листовий металопрокат зі сталі S235 та S355. Це зумовлено тим, що станом на сьогоднішній день на ринку України найбільше відчувається, власне, дефіцит гарячекатаного листового металопрокату і ми хочемо зробити його придбання максимально зручним.

І у довоєнний час структура продажів нашої компанії була така, що близько 70% Клієнтів були з центральних та південно-східних областей України, однак сьогодні більш гострими стали питання логістики (вартість та доступність пального), а також терміни поставок. Саме тому, щоб надати Клієнтам ще кращий сервіс, ми розпочинаємо формування складів у м. Києві та у перспективі – у м. Дніпро.

Сам же процес продажу не зміниться – наші менеджери у м. Львові чекають на Ваші заявки та дзвінки, а тоді запропонують Вам найбільш оптимальний варіант поставки металопрокату.

Дякуємо, що Ви з нами!