Штрипс 5 мм…

Ми продовжуємо розповідати Вам про продукти, що поставляються компанією Єврометал на ринок України. Незважаючи на пандемію коронавірусу у всьому світі та карантинні заходи, вжиті в Україні, Єврометал продовжує працювати в нормальному режимі, забезпечуючи промислові компанії України якісним європейським металопрокатом.

Штрипс 5 ммСьогодні ми відвантажили чергову партію штрипсу з гарячекатаного рулону товщиною 4 і 5 мм для нашого постійного клієнта – компанії-виробника шнеків для сільського господарства. Штрипс виготовлений зі сталі DD11 згідно EN10111. Німецький аналог даної марки стали – StW 22 згідно DIN 1614. Це якісна конструкційна сталь, основною перевагою якої є її пластичність, що робить цю сталь ідеальним матеріалом для штампування або холодної формовки – витяжки, гнуття і т.д. В даному випадку ми, окрім того, поставили клієнту штрипс із травленого рулону, що робить його характеристики взагалі близькими до холоднокатаної сталі.

Штрипс 30х5 мм Штрипс горячекатаный Порезка рулонной стали

Особливість даної поставки також в тому, що в специфікації штрипсу присутні такі типорозміри, які, в принципі, неможливо виготовити в Україні, наприклад штрипс 30х5, штрипс 20х4, штрипс 40х6… Якщо навіть українські компанії мають обладнання, яке дозволяє їм різати рулон товщиною 4 або 5 мм, то мінімальна ширина штрипсу при такій товщині починається з 60 або 80 мм!

Ми раді тому, що не дивлячись на ситуацію за вікном, ми можемо забезпечити нашим клієнтам поставку якісного металу в мінімальний термін.

Звертайтеся. Ми завжди Вам раді. Ваш ЄВРОМЕТАЛ!