Купуйте композитний решітковий настил правильно

GRP-настилОтже, друзі, ми вирішили написати цю статтю, щоб уберегти Вас від ризиків, які, на жаль, присутні при покупці композитного решіткового настилу, якщо покупець не зовсім розбирається в цій темі. Ми часто стикаємося з цим на ринку і хочемо поділитися простою, але дуже важливою інформацією, яка допоможе Вам купити якісний GFK-настил.

Знаєте, в чому найбільша проблема при покупці?

У тому, що пластиковий решітковий настил не виробляється в Україні. А друга проблема у тому, що абсолютна більшість такого настилу виготовлено в Китаї!

Ви можете заперечити, що iPhone теж виробляється в Китаї … Але за якістю iPhone стежить компанія Apple, а за якістю склопластикового настилу з Китаю не стежить ніхто, особливо, на превеликий жаль, на бідному українському ринку.

Производство стеклопластикового настила в КитаеВи думаєте що ця фотографія фейк? Ні, насправді в Китаї величезна кількість настилу виготовляється саме за такою технологією. Природно, що виготовлена таким способом решітка, не може бути якісною, але вона може бути дешевою, чого вимагають дуже багато клієнтів.

Різниця між пластиковим решітковим настилом і сталевим решітковим настилом в тому, що варіантів виготовлення армованого склопластику для решіткового настилу, велика кількість. І якщо не дотримуватися технології виготовлення і економити на техпроцесах, то на виході отримаємо склопластиковий решітковий настил, який виглядає як звичайний, але має ряд серйозних прихованих недоліків:

Разрушение пластикового решетчатого настила

  • недостатня міцність і невідповідність несучих характеристик заявленим в нормах на виготовлення
  • руйнування під впливом агресивного середовища
  • виділення небезпечних для здоров’я летких речовин
  • неестетичний зовнішній вигляд

Ми не стверджуємо, що в Китаї немає виробників якісного композитного настилу. Вони 100% є і ми їх знаємо, але ми також впевнені, що пересічний покупець пластикових решіток, нехай навіть із цілим відділом закупівель, з великою ймовірністю наткнеться на недобросовесного виробника по тій простій причині, що таких в Китаї реально сотні, а справжніх заводів, які випускають якісний продукт з якісної сировини – одиниці. І саме тому дуже важливо остерігатися неперевірених дилерів, що торгують китайським настилом або настилом з заниженою ціною. Швидше за все, їх постачальники – виробники, як на фотографії вище!

А найголовніше – купуючи такий настил, Ви економите на безпеці людей, котрі будуть по цьому настилу ходити!

На жаль, всередину пластика не заглянеш і тільки досвідчене око спеціаліста побачить на новій решітці ознаки неякісної сировини, використаної при виробництві або недотримання технології.

GRP-настилМи рекомендуємо Вам обирати склопластиковий настил виключно європейського виробництва!

Повірте нашому багаторічному досвіду – ціна якісного китайського настилу, привезеного в Україну, не буде нижчою, ніж ціна композитного настилу європейського виробництва.

Але в другому випадку Ви можете бути впевнені, що настил відповідає суворим європейським нормам і директивам, на нього є сертифікати, а в крайньому випадку – ми, наприклад, всім своїм клієнтам пропонуємо відвідати завод із виробництва пластикових решіток і на власні очі переконатися, що технологія виробництва і використовувані матеріали відповідають найвищим вимогам.

Пам’ятайте! Купуючи якісний склопластиковий решітковий настил, Ви купуєте БЕЗПЕКУ та ДОВГОВІЧНІСТЬ!

Стеклопластиковый настилЗвичайно, на цю тему можна сказати ще дуже багато і привести масу технічних характеристик сировини, описати технічні процеси виробництва і багато іншого, щоб показати різницю між неякісним настилом і ризиками, з цим пов’язаними, та висококласним продуктом з Європи …

Але, резюмуючи, ми хочемо щоб Ви просто запам’ятали 3 основні постулати:

  1. Якісний настил – тільки європейського виробництва.
  2. Відсоток якісних виробників в Китаї, порівняльних за технологіями з європейськими – не більше 10%
  3. Вартість якісної китайської решітки з доставкою в Україну – порівняльна з європейською.

Тому думайте і обирайте правильно. А у разі сумнівів, проконсультуйтеся з професіоналами в цій справі.

Ваш ЄВРОМЕТАЛ!