Єврометал – постачальник №1 труб з низьколегованої сталі

Незважаючи на те, що за вікном карантин і розгул коронавірусу, економіка України не зупиняється. Ми, як надійний постачальник європейського металопрокату, робимо все від себе можливе, щоб наші Клієнти не відчували незручностей, пов’язаних із карантином в країнах Європи і були своєчасно забезпечені необхідним їм металопрокатом.

Трубы Еврометалл S355

Круглі труби з низьколегованої сталі S355 завжди були одним із найпопулярніших типів металопрокату, який ми імпортуємо. Пояснюється це тим, що кругла труба – універсальний і дуже хороший за своїми характеристиками тип металопрокату, широко використовуваний як в будівництві, так і в машинобудуванні, сільському господарстві та інших галузях промисловості. В Україні ж спостерігається певний дефіцит круглих труб із низьколегованої сталі 09Г2С – багатьох труб немає в наявності на складах і необхідно чекати кілька тижнів прокату або ж українська металургійна промисловість взагалі не виробляє певних видів труби зі сталі 09Г2С.

Кращим виходом із даної ситуації є покупка труб європейського виробництва зі сталі S355. У цьому випадку Замовник отримує:

✔️дуже короткі терміни поставки,
✔️найширший асортимент труб як з низьколегованої сталі S355 так і зі звичайної конструкційної сталі S235,
✔️відмінну якість труб, недоступну, на жаль, українським виробникам

Труба стальная бесшовная

На цьому тижні ми здійснювали поставки круглих труб зі сталі S355J2H наступних типорозмірів:

✔️ 193,7×6,3
✔️ 219,1×6,3
✔️ 244,5×6,3

Труби відповідають європейським нормам EN 10219 і були виготовлені в Італії.

У зв’язку з тим, що Італія є одним із провідних виробників трубної продукції в Європі, для забезпечення безперебійних поставок, ми значно збільшили складські запаси труб на наших буферних складах в Польщі перед початком карантину в Італії. Тому, якщо Вам потрібні труби – електрозварні, безшовні, круглі або профільні, звертайтеся в компанію Єврометал і ми з радістю поставимо Вам необхідну продукцію в найкоротший термін і за найнижчими цінами в Україні.