Шановні партнери!

Компанія Єврометал рада повідомити Вам, що для покращення сервісу обслуговування наших Клієнтів, в жовтні 2019 року ми відкрили додатковий сортувальний склад металопрокату в м. Ярослав (Jaroslaw), Польща, в безпосередній близькості від кордону з Україною.

Це дає нам можливість ще більш оперативно доставляти металопрокат Замовникам, а також організовувати доставку неповних партій товару. За попередніми оцінками, у зв’язку із відкриттям даного складу, термін доставки партії європейського металопрокату обсягом від 15 тонн на наш склад у Львові, складе не більше 2-х днів, а меншого обсягу – не більше 7 днів.

Окрім того, ми розраховуємо завдяки даному складу зменшити логістичні витрати, що позитивно позначиться на цінах металопрокату.

На критому складі компанії Єврометал в м. Ярославі зберігається одночасно більше 1 000 тонн металопрокату, а саме – двотаври IPE, HEA, HEB найпопулярніших розмірів, швелери UPE, UPN, профільні електрозварні труби, кутники, листовий металопрокат. Весь сортамент металу представлений в марках сталі S235 і S355.

Також хочемо нагадати, що в Польщі склади компанії Єврометал знаходяться також у м. Сосновець, м. Ченстохова, а в Україні – у м. Львові.

Запрошуємо Вас до співпраці і дякуємо своїм постійним Клієнтам, завдяки яким ми розвиваємось і вдосконалюємось!