Нові постачальники металопрокату у 2020 році

Компанія Єврометал на початку лютого зробила чергову інспекцію наших постійних постачальників – європейських металургійних комбінатів і великих дистриб’юторів сталі, щоб переконатися ще раз у тому, що наші клієнти в 2020 році будуть отримувати тільки якісний європейський металопрокат.

В рамках зустрічей були проведені переговори щодо поліпшення умов співпраці для того, щоб надати кінцевим українським споживачам металопрокату сервіс та послуги ще більш високої якості. Також, одним з важливих питань для компанії Єврометал стало питання розширення сортаменту металопрокату, що поставляється в Україну та укладення партнерських договорів з новими постачальниками, в першу чергу постачальниками спеціальних якісних сталей і виробів з них – жаростійких сталей, котлових сталей, прецизійних безшовних труб, каліброваних прутків великого діаметру і багато чого іншого.

Нові постачальники металопрокату у 2020 році Нові постачальники металопрокату у 2020 році Нові постачальники металопрокату у 2020 році Нові постачальники металопрокату у 2020 році

В результаті нами підписані 2 контракти з металургійними комбінатами Польщі, які випускають продукцію, що не має аналогів в Україні.

Також був проведений аудит наших буферних складів в Польщі, які дають можливість компанії Єврометал здійснювати в стислі терміни комплектацію невеликих замовлень для українських клієнтів.

Тепер ми із ще більшою впевненістю дивимося в наступаючий 2020 рік!

Приєднуйтесь до нас! Ваш ЄВРОМЕТАЛ!