Компанія Єврометал продовжує комплектувати якісним європейським металопрокатом завод з переробки листового металу, що будується у Львівській області .

В додаток до двотаврової балки HEA 300 для облаштування підкранових колій, наша компанія Подкрановые путизабезпечила Замовника також якісним квадратом 50х50 мм зі сталі S235JR, який буде використаний в якості підкранових рейок.

Також на даному об’єкті вказаний сталевий квадрат буде служити в якості рейкових шляхів для пересування внутрішньоцехового транспорту – візків і платформ для переміщення вантажів.

Хочемо відзначити, що сталевий квадрат 50х50 мм, нарівні з двотавровими балками HEA і HEB є дуже затребуваним продуктом на ринку для створення повноцінної транспортної системи всередині виробничих приміщень – підкранові шляхи, рейки, естакади і багато іншого.

Також не можемо не відзначити, що завдяки зверненню Квадрат стальной горячекатаныйв компанію Єврометал, Замовник
будівництва отримав якісний європейський металопрокат, що перевершує за своїми характеристиками вітчизняні аналоги, за ціною, нижчою від ціни українського металопрокату. Так, наприклад, квадрат 50х50 виробництва EU на 5% дешевший аналогічного українського прокату і на відміну від останнього, завжди доступний на наших складах в будь-якій кількості – від 6 до 6000 м.п. Це ж стосується і двутаврів HEA і HEB – завдяки оптимальним технічним характеристикам зазначених балок, рішення по виконанню з них підкранових колій дозволило істотно зменшити металоємність проекту в порівнянні з пропонованими зварними варіантами або варіантом застосування вітчизняної балки 30М.

Якщо Вам потрібно вирішити подібні питання – звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо Вам в цьому питанні.

Ваш ЄВРОМЕТАЛ! З нами працювати вигідно і надійно!