23 лютого 2021 року в м. Києві відбулась «IX НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧАСНИКІВ РИНКУ СТАЛЕВОГО БУДІВНИЦТВА».

Компанія «Єврометал» з початку свого створення є членом та активним учасником УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ СТАЛЕВОГО БУДІВНИЦТВА (УЦСБ). То ж, і цього разу ми не могли залишитись осторонь найважливішої події в галузі металобудівництва.

В рамках конференції, директор компанії «Єврометал» ,Єврометал, металопрокат, конференція Віталій Притула, виступив спікером із темою презентації: «Підвищення експортного потенціалу галузі». Враховуючи значний досвід роботи на європейських ринках, ми розповіли учасникам ринку про те, яким чином українським заводам слід збільшити завантаження свої виробничих потужностей за рахунок замовлень із Європи. А також, яким чином компанія «Єврометал» може допомогти українським заводам металоконструкцій у цьому.

Нагадаємо, що новим напрямком роботи компанії «Єврометал» , є експорт українських металоконструкцій у Європу. Оскільки ми не маємо власних виробничих потужностей із виробництва металоконструкцій, всі замовлення розміщуються на заводах-партнерах. Детальніше про цей напрямок.

Єврометал, металопрокат, конференція                      Єврометал, металопрокат, конференція

Презентація компанії Єврометал.

Переглянути або завантажити відео виступу, директора «Єврометалу», Віталія Притули.