Компанія Єврометал випустила каталог європейського металопрокату

Каталог европейского металлопрокатаЗазначений каталог, без перебільшення, можна назвати кращим інформаційним і практичним виданням про європейський металопрокат на ринку України.

Каталог складається з двох частин – ознайомчої, в якій можна прочитати інформацію про компанію Єврометал, про типи європейського металопрокату, про правильнерозшифрування європейських марок сталі і т.д. і технічної, де Ви знайдете інформацію практично щодо всіх популярних типів металопрокату, таку як розміри, вага, посилання на норми EN та DIN і багато іншого.

Каталог європейського металопрокату

Ми постаралися викласти інформацію в каталозі таким чином, щоб її було легко читати як професіоналам так і новачкам, а також щоб з каталогом легко було працювати на щодень.

Зокрема, в каталозі є інформація щодо типів імпортного металопрокату, доступного на ринку України, розшифровка і пояснення як “читати” європейські марки сталі, розрахунки та обґрунтування щодо недоцільності заміни гарячекатаних двотаврів зварними варіантами, опис котлових сталей, сталі Cor-Ten…

Також у нашому каталозі багато красивих фотографій з металопрокатом, які порадують очі професійних металістів.

Каталог європейського металопрокатуТехнічний довідник містить інформацію, яка безсумнівно стане корисною інженерам-будівельникам, архітекторам, розробникам креслень КМ і КМД, а також співробітникам відділів МТЗ заводім-виробників сталевих конструкцій, машинобудівних заводів і т.д.

Зокрема, в технічному розділі представлена інформація про:

Вже зараз наш каталог доступний для скачування в електронній формі на нашому сайті. Щоб завантажити каталог, просто натисніть на посилання.

Каталог європейського металопрокату Каталог європейського металопрокату

Якщо ж Ви хочете отримати паперовий примірник каталогу, просто напишіть нам на пошту або будь-який зручний месенджер за телефоном +38 099 544-62-65

Бажаємо Вам приємного читання!

Ваша команда ЄВРОМЕТАЛ!