Компанія Єврометал працює виключно з європейськими виробниками металопрокату, а також з найбільшими металотрейдерами Європи. Саме ці чинники дозволяють нам бути впевненими в якості металу, який ми доставляємо нашим Клієнтам. Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливим, відповідальним і «серйозним» товаром є металопрокат.

Маючи багаторічний досвід співпраці як з постачальниками металу так і з нашими покупцями, серед яких великі і маленькі виробники продукції з найрізноманітніших галузей промисловості, ми можемо виділити найважливіші моменти, на які необхідно звернути увагу при пошуку і закупівлі металопрокату.

1. Виробник. Оскільки ми є постачальником дуже широкого асортименту продукції, на нашому ринку часто бачимо товари, виготовлені в Китаї або Туреччині, які не відповідають за своїми характеристиками європейським аналогам. Іноді клієнти в гонитві за більш низькою ціною готові жертвувати якістю або ризикують купувати у неперевіреного постачальника, але ми настійно не рекомендуємо робити цього, тому що метал – продукт відповідальний і економія на етапі закупівлі може обернутися додатковими витратами на етапі переробки або експлуатації.

2. Відповідність марки сталі. На жаль, нерідкі випадки на ринку торгівлі металом, коли у зв’язку із неможливістю поставити метал необхідної марки сталі або ж у зв’язку із бажанням заробити більше, клієнтові пропонують продукцію, як правило марки сталі S235 (аналог Вст3) замість низьколегованої S355 (аналог 09Г2С). Весь металопрокат, що поставляється Єврометалом, має відповідні сертифікати заводу-виробника, а кожна упаковка або кожен елемент прокату – відповідне маркування, що дозволяє з легкістю ідентифікувати його і звірити з номерами партії та плавки.

ЯКІСТЬ МЕТАЛОПРОКАТУ ЯКІСТЬ МЕТАЛОПРОКАТУ

Подивіться, як нерідко зберігається метал на складах. І цей товар дуже часто продається клієнтам як такий, що є хорошої якості.

ЯКІСТЬ МЕТАЛОПРОКАТУ ЯКІСТЬ МЕТАЛОПРОКАТУ

А тепер порівняйте, як ми зберігаємо свій металопрокат.

Ми поважаємо метал і поважаємо наших Клієнтів!

3. Кривизна і якість поверхні. Незважаючи на перевірених постачальників, на складі компанії Єврометал, весь європейський металопрокат проходить вхідний контроль на предмет його відповідності нормам EN або DIN. Оскільки, ми тісно співпрацюємо з заводами металоконструкцій, то прекрасно розуміємо всі технологічні етапи виробництва і добре уявляємо, на скільки неякісний металопрокат здатний збільшити собівартість продукції, бо ж кривизна вимагає виправлення (механічного або термічного), а скородована поверхня – дуже ретельного очищення. Більш того, не всі виробники мають необхідне обладнання, щоб провести такі роботи у себе на виробництві.
Ми особливу увагу приділяємо якості поверхні металопрокату, тому працюємо лише з постачальниками, які мають криті склади, на яких металопрокат не попадає під дію атмосфери. Також всі наші склади, на яких металопрокат зберігається більше 2-х діб, обов’язково закриті. Це дозволяє нам бути впевненими в якості поверхні і в тому, що наш металопрокат завжди буде вигідно вирізнятись у нашого покупця на складі.

4. Пакування та маркування. Дуже важливо не тільки правильно зберігати метал, але й якісно його упакувати і завантажити на транспорт, тому що з огляду на довгомірні розміри прокату, дуже легко його погнути на цьому етапі.

Виникли питання? Телефонуйте або пишіть, ми завжди на зв’язку!