Квадрат 50х50

б’є всі рекорди за популярністю з початком будівельного сезону.

Ми знову привезли 20 тонн квадрата 50х50 зі сталі S235JR для наших клієнтів, які з цього квадрата зроблять відмінні підкранові шляхи, а також напрямні рейки для руху візків всередині виробничого цеху.

квадрат 50х50 квадрат

Коли ми розпитали своїх замовників про те, чому ж вони купують саме європейський квадрат для цих цілей, то змогли виділити основні переваги, з якими важко посперечатися:

  • Відмінна геометрія європейського квадрата, в порівнянні з вітчизняними аналогами. А адже саме геометрія має вирішальне значення в разі використання квадрата як рейки.
  • Можливість замовити квадрат довжиною 6 або 12 метрів. 12-метровий квадрат дозволяє зменшити кількість стиків, що позитивно позначається як на швидкості монтажу так і на подальшій експлуатації.
  • Можливість поставки квадрата як зі сталі S235 так і з низьколегованої сталі S355, рейки з якої мають більш тривалий період експлуатації без зносу. Як правило, сталь S355J2 має сенс використовувати в випадках дуже інтенсивної експлуатації внутрішньоцехового транспорту.
  • Мінімальні строки поставки. Квадрат 50х50 як зі сталі S235, так і зі сталі S355 завжди є в наявності на складі, тому ми можемо поставити його в будь-якій кількості в термін до 3-4 днів.
  • ЦІНА європейського квадрата, яка, незважаючи на всі його переваги, виходить не вищі за українські або російські аналоги.

З огляду на зростаючу популярність, ми прийняли рішення збільшити складські запаси квадрата 50х50 саме у Львові, для того щоб запропонувати нашим Клієнтам ще краще терміни поставок.

Потрібен якісний європейський метал? Звертайтеся, ми завжди Вам раді!
Ттакож нагадуємо, що незважаючи на карантин, ми працюємо в нормальному режимі!

Завжди ВашЄВРОМЕТАЛ!