Двотавр HEB

Монтаж дорогого устаткування від кращих європейських виробників практично завжди проводиться саме на каркасі з європейського металопрокату.

Виробники обладнання в специфікаціях на монтаж вказують європейські широкополичні двотаври HEB, як незамінний матеріал для подібного роду завдань. Великий сортамент, високі несучі характеристики, можливість поставки двотаврів HEB зі сталі S355 дозволяють оптимально підібрати переріз балок без непотрібної перевитрати сталі. А відмінна якість самого металу дозволяє бути впевненим в тому, що конструкція під обладнання буде служити довго і надійно.

HEB240Компанія Єврометал виступає основним постачальником європейських двотаврів і швелерів для монтажу обладнання на будівництві нової черги деревообробного підприємства в Івано-Франківській області.

У період з листопада 2019 року по лютий 2020 року поставлено вже більше 80 тонн європейського металопрокату – двотаврів HEB 240, HEB 300, швелерів UPE 300 і UPE 360. Весь металопрокат був виготовлений з низьколегованої сталі S355JR.

Крім того, починаючи з березня 2020 року, Єврометал почне поставляти на даний об’єкт ще й безшовні гарячекатані труби з котельної сталі P265.

ЄВРОМЕТАЛсталева надійність!