Шановні колеги та партнери!

Ми прийняли рішення почати публікувати щотижневу аналітику цін на європейський металопрокат в Україні.

Оскільки компанія Єврометал спеціалізується саме на поставках в Україну європейського металопрокату, ми володіємо повною оперативною інформацією щодо динаміки зростання або зниження ціни на металопрокат. Цена металлопрокатаВважаємо, що дана інформація буде корисна учасникам ринку і споживачам, оскільки у випадку українського металопрокату аналітичні матеріали присутні в інтернеті, то інформації, особливо оперативної і конкретної, щодо того, що відбувається з металом в Європі, в українському сегменті інтернету, дуже мало.

В першу чергу ми плануємо зосередитися на найпопулярніших типах європейського металопрокату, які нашою компанією імпортуються в Україну, а саме:

Попередньо, ми плануємо оновлювати інформацію щоп’ятниці ввечері або у суботу за підсумками минулого тижня. Будемо раді, якщо Ви допоможете нам в цьому своїми коментарями чи зауваженнями. Сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо зробити ринок європейського металопрокату в Україні більш зрозумілим і доступним. Слідкуйте за новинами на нашому сайті, а також на офіційній сторінці у Facebook.

Ваш ЄВРОМЕТАЛ!