Турецький металопрокат – новий напрямок роботи компанії Єврометал у 2021 році.

І ,хоча, нашу компанію знають на ринку України саме як постачальника якісного європейського металопрокату, ми не можемо стояти осторонь процесів, які відбуваються на глобальному ринку металоторгівлі.

Чому ж ми прийняли рішення про поставки на ринок України саме турецького металопрокату?

В першу чергу це, звісно ж, цінова політика турецьких виробників металу.

Станом на сьогоднішній день, склалась така тенденція, що ціни на металопрокат турецького виробництва із урахуванням доставки в Україну можуть бути нижчими від аналогічних позицій європейського виробництва навіть на 10-15%. Особливо це стосується профільних труб зі сталі S355J2 (аналог сталі 09Г2С).

металопрокат

Звичайно, незважаючи на ціну, є й інша сторона медалі, а саме – терміни поставки. Враховуючи велику завантаженість металургійних комбінатів Туреччини, специфіку роботи металотрейдерів, а також доставку продукції морем (доставка в порт, букінг, час у морі, розвантаження в порту України та перевантаження на інші автомобілі), стандартний термін доставки турецького металопрокату в Україну складає 4-6 тижнів.

Враховуючи, що такий термін неприйнятний для більшості наших клієнтів, компанія Єврометал планує наповнення українського складу найбільш популярними позиціями, а саме:

Наша компанія має підписані договори на поставку металопрокату, безпосередньо, із турецькими виробниками сталі, тому ми впевнені в тому, що наша цінова пропозиція на імпортний металопрокат буде справді вигідною для українських споживачів.

Звичайно, ми продовжуємо роботу з покращення умов поставок європейського металопрокату в Україну, але сподіваємось, що за рахунок розширення асортименту турецьким металом, зможемо забезпечити своїм клієнтам в Україні ще кращий сервіс та ще більший вибір якісного металопрокату.

металопрокат