Шановні колеги, друзі, партнери!

Хочемо повідомити Вас, що з 15 серпня 2021 року львівський офіс компанії Єврометал переїхав на нову адресу – м. Львів, вул. Шевченка, 317 (район Рясне)

Зміна офісу назріла у зв’язку із розширенням та збільшенням штату працівників, а також необхідністю знаходитись максимально близько до нашого складу.

Враховуючи, що об’єми реалізації європейського металопрокату збільшуються, а також росте спектр наших послуг в плані додаткової обробки металопрокату (порізка, свердління, гнуття т.ін.) ми хочемо й далі надавати нашим Клієнтам максимальний сервіс та комфорт у співпраці, що, звичайно ж, вимагає більше щоденної уваги, в т.ч. від керівництва компанії та менеджерів.

Зважаючи на те, що склад нашої компанії вже довгий час знаходився саме за цією адресою, ми вирішили бути ближчими до нашої продукції та до наших Клієнтів.

Більше того, тепер Замовники можуть максимально швидко завітати до нас в гості і на склад і відразу в офіс для обговорення всіх питань за філіжанкою ароматної кави. Враховуючи, що раніше офіс знаходився майже в центрі Львова, а склад близько об’їздної дороги, часто для цього треба було витрачати додатковий час.

Тож тепер ми будемо ще краще та оперативніше реагувати на всі Ваші запити та побажання.

Нагадуємо, що також офіс компанії Єврометал працює у м. Червонограді (Львівська область) за адресою: м. Червоноград, вул. Б.Хмельницького, 63В.