Компанія «Єврометал» – постачальник європейського металопрокату в Україну. В минулому ми маємо досвід виготовлення металевих конструкцій та їх експорту в країни Європейського Союзу.

Тому,  наша команда вирішила виокремити спеціальний напрямок у нашій роботі. Він буде спрямований на пошук замовлень на виготовлення металоконструкцій в Європі. А також, розміщення вказаних замовлень на українських заводах.

Звичайно, в першу чергу, ми маємо в цьому власну зацікавленість. Тому що, чим більше європейських заводів матимуть українські заводи металоконструкцій – тим більшим буде ринок європейського металопрокату.

Також, працюючи із більшістю українських заводів металевих конструкцій, ми розуміємо, що можливість оперативного постачання за конкурентною ціною європейського металопрокату – одна з найважливіших складових отримання замовлень від європейських замовників.

Адже, не секрет, що потенційні замовники металоконструкцій шукають виробників в Україні, сподіваючись ,передусім,  на невисокі ціни та стислі терміни виготовлення.

Особливо актуальним це питання стає у разі, коли замовниками конструкцій виступають європейські заводи металоконструкцій, які віддають частину своїх замовлень на субпідряд. В такому випадку, як правило, вже готові креслення КМД і заводи мусять розпочати виготовлення моментально.

Саме у цьому випадку компанія «Єврометал» готова допомогти заводам-виробникам, адже ми маємо можливість поставки практично всього асортименту європейського металопрокату протягом 2-5 календарних днів з моменту розміщення замовлення. Навіть, не зважаючи на те, що цього металопрокату немає на нашому складі в Україні.